Letní příměstské tábory

V průběhu letních prázdnin organizujeme nezapomenutelné dětské, příměstské tábory v nádherném areálu Císařské louky.

Více informací

Jachting pro děti

Jsme specialisté na přípravu a trénink malých kapitánů. Své děti vedeme k plachtění už od malička a o ty vaše se postaráme jako o ty vlastní.

Trénujeme děti ve věku 6 až 15 let na lodní třídě Optimist a RS Tera podle mezinárodně uznávaného systému trénování RYA. Tréninky probíhají na Císařské louce každý den. Jeden trénink trvá 120 minut. V případě zájmu vám nabízíme i výuku i v anglickém jazyce včetně anglických skript.

Více informací

Jachting pro hendikepované děti

Trénujeme děti s hendikepem ve věku 6 až 15 let na lodní třídě Optimist a RS Tera. Díky finanční podpoře Magistrátu hl. M Prahy jsme v tomto roce zakoupili také trenažer, který výrazně mění podmínky pro tréninky dětí s hendikepem. Tréninky probíhají třikrát týdně. Máme jen jednu podmínku, malý kapitán musí být schopný samostatné plavby a rozumět a následovat pokynů trenéra.

 

Více informací

Jachting pro dospělé

Ať už jste úplný začátečník nebo jen chcete získat ve vedení plachetnice větší jistotu, nabízíme výuku na Vltavě s plachetnicí Viko 22. A pokud jste trochu dál, tak naše výuka a kondiční jízdy jsou skvělou přípravou na skipperské zkoušky S80. K tréninkům proto nabízíme i plachetnici RS Vision, a to pod vedením zkušených jachtařů.

Více informací